CACIB ZAGREB, 24.11.2019

FCI GROUP 1

VILMOS KARDOS ( H )
BRITANSKI OVČARI
BRITTISH SHEEPDOGS

TINO PEHAR ( HR )
HRVATSKI OVČAR
CROATIAN SHEPHERD

PETER FRIEDRICH ( D )
OSTALE PASMINE
OTHER BREEDS


FCI GROUP 2

SEBASTIAN HARNIK ( PL )
ŠAR PEI –  ***DODJELA KANDIDATURE EFSPC
SHAR PEI – ***WITH CANDIDATURE EFSPC

NATALYA DROVOSSEKOVA ( KAZ )
PINČERI, ŠNAUCERI, CRNI RUSKI TERIJER
PINCHERS, SCHNAUZERS, BLACK TERRIER

PETER FRIEDRICH ( D )
ROTVAJLER
ROTTWEILER

CHRISTOFER HABIG ( D )
DOBERMAN, MOLOSI DOGOLIKOG TIPA
DOBERMANN, MOLOSSIAN MASTIFF TYPE

TINO PEHAR ( HR )
TORNJAK
TORNJAK

TOMAS BECHT ( D )
NJEMAČKI BOKSER, NJEMAČKA DOGA I OSTALE PASMINE
BOXER, GREAT DANE AND OTHER BREEDS


FCI GROUP 3

MORAY AMSTRONG ( GB )
VELŠKI, LAKELAND, PARSON RUSSELL TERRIER
WELSH, LAKELAND, PARSON RUSSELL TERRIER

HANS ALMGREN ( S )
MALI TERIJERI , OSTALI VELIKI I SREDNJE VELIKI TERIJERI
SMALL SIZED TERRIER AND OTHER LARGE AND MEDIUM SIZED TERRIER

HELEN TONKSON – KOIT ( EST )
AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

FABRIZIO LA ROCCA ( I )
OSTALI TERIJERI TIPA BULL
OTHER BULL TYPE TERRIERS

ZLATKO KRALJIĆ ( HR )
NJEMAČKI LOVNI TERIJER, PATULJASTI TERIJERI
GERMAN HUNTING TERRIER, TOY TERRIERS


FCI GROUP 4

ALBERTO VERGARA ( I )
JAZAVČARI
DACHSHUND


FCI GROUP 5

GEORGIY ONISHCHENKO ( UKR )
ALJAŠKI MALAMUT, SAMOJED, SIBIRSKI HASKI, AMERIČKA AKITA, AKKITA, ŠIBA, ČAU ČAU, BASENĐI ALASKAN MALAMUTE, SAMOYED, SIBIERIAN HUSKY, AMERICAN AKITA, AKITA, SHIBA INU, CHOW CHOW, BASENJI

TINO PEHAR ( HR )
OSTALE PASMINE
OTHER BREEDS


FCI GROUP 6

TINO PEHAR ( HR )
ISTARSKI GONIČ KRATKE I OŠTRE DLAKE, POSAVSKI GONIČ
ISTRIAN SHORTHAIRED AND WIREHAIRED HOUND, POSAVATZ HOUND

CHRISTOFER HABIG ( D )
DALMATINSKI PAS
DALMATIAN

RUI OLIVEIRA ( P )
RODEZIJSKI GONIČ
RHODESIAN RIDGEBACK

HARRY TAST ( FIN )
OSTALE PASMINE
OTHER BREEDS


FCI GROUP 7

MORAY AMSTRONG ( GB )
PTIČARI
POINTING DOGS
***SPECIJALNA IZLOŽBA IRSKIH CRVENIH SETERA „MEMORIJAL DR. RADOVAN ŠIGNJAR“
***SPECIAL SHOW FOR IRISH RED SETTER „MEMORIAL DR. RADOVAN ŠIGNJAR”


FCI GROUP 8

FRANK KANE ( GB )
LABRADOR RETRIVER
LABRADOR RETRIEVER

RUI OLIVEIRA ( P )
ZLATNI RETRIVER
GOLDEN RETRIEVER

HARRY TAST ( FIN )
OSTALI RETRIVERI I ŠPANIJELI
OTHER RETRIEVERS AND SPANIELS

FABRIZIO LA ROCCA ( I )
PSI ZA VODU
WATERDOGS


FCI GROUP 9

SEBASTIAN HARNIK ( PL )
FRANCUSKI BULDOG, BOSTON TERIJER, MOPS, TIBETSKI ŠPANIJEL, TIBETSKI TERIJER, LHASA APSO, ŠI –CU, PEKINEZER, KINESKI KUKMASTI PAS
FRENCH BULDOG, BOSTON TERRIER, PUG,TIBETAN SPANIEL, TIBETAN TERRIER, LHASA APSO, SHIH –TZU, CHINESE CRESTED DOG

FRANK KANE ( GB )
PUDLI, KING CHARLES, CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
POODLES, KING CHARLES, CAVALIER KING CHARLES SPANIEL

ZLATKO KRALJIĆ ( HR )
BIŠONI
BICHONS

ALBERTO VERGARA ( I )
OSTALE PASMINE
OTHER BREEDS


FCI GROUP 10

MORAY AMSTRONG ( GB )
VIPET
VIPET

HELEN TONKSON – KOIT ( EST )
OSTALI HRTOVI
OTHER SIGHTHOUNDS


FCI NEPRIZNATE PASMINE
FCI NON RECOGNIZED BREEDS

ZLATKO KRALJIĆ ( HR )